על המשרד

הלקוחות שלנו הם לא מִסְפָּרַיִם. הם אנשים.
על המשרד

הלקוחות שלנו הם לא מספרים. הם אנשים. הם בחרו בנו כי הם יודעים שאנחנו נעניק להם מעטפת שירותים וניתוח רחבה ומקיפה יותר במקצועיות, בשקיפות ובנאמנות. הכל כדי שיוכלו לראות את התמונה המלאה ולקבל את ההחלטות הנכונות.

האנשים שלנו, השירותים שלנו והלקוחות שלנו.

בזכותם, כבר למעלה מ-18 שנה, זהר נוימרק ושות' רואים מעבר לחשבון.

גם אנחנו התחלנו בהתחלה. זה היה בשנת 2000 וזהר נוימרק, בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת בן גוריון משנת 1992 ובעל רישיון רואה חשבון מטעם מועצת רואי החשבון בישראל משנת 1994 החליט לצאת לדרך עצמאית והקים את המשרד הנושא את שמו עד היום. המקצועיות, הישירות והשירות שהעניק נוימרק ללקוחותיו זכו לשבחים ובעיקר להמלצות מפה לאוזן והמשרד צמח. כדי להמשיך ולהעניק את השירות האישי, הצטרפו לנוימרק שני שותפים נוספים, רו"ח ולדימיר בליאק ובהמשך הדרך שותפים נוספים.

עולם ראיית החשבון הוא נרחב ומשרד נוימרק ושות' הציב לעצמו להיות מומחה בתחום העסקי ומתמקד במתן שירותי בקורת פנימית וביקורת חיצונית לעסקים קטנים ובינוניים (SBO) ולמוסדות ללא כוונת רווח. בפירמה רואים מעבר לחשבון ולכן מעניקים ללקוחותיהם העסקיים גם שירותי יעוץ במגוון רחב של נושאים עסקיים, כגון: יעוץ מס, בדיקות נאותות, תכניות עסקיות ועוד. בנוסף, לקוחות המשרד נהנים גם משירותי ייעוץ כלכלי והנהלת חשבונות. כ-15 עובדי המשרד, כולם בעלי השכלה וניסיון, הם אלו העומדים מול הלקוחות ומעניקים להם את השירות שכבר הפך למוניטין.

כפירמה שהוקמה עם פתיחת שנות ה-2000, נוימרק ושות' פועלת באמצעות מערכות מחשוב מתקדמות והיא מקושרת למאגרי מידע רבים (כמו רשויות המס, ביטוח לאומי ועוד) והכל כדי להשיג את המידע העדכני ולתת לכל לקוח את התמונה המלאה, כדי שהוא יוכל לראות מעבר לחשבון.

עוד על לקוחות המשרד תוכלו למצוא פה.